Засідання Молодіжного клубу східних культур

Майбутні сходознавці разом зі своїми викладачами провели чергове засідання Молодіжного клубу східних культур, присвячене традиційним танцям країн Далекого Сходу.

01.03.2024 відбулося засідання Молодіжного клубу східних культур під керівництвом доцента кафедри Перепаді Д.О.. Темою обговорення стали традиційні танці країн Далекого Сходу.

Здобувачі освіти і викладачі підготували доповіді та яскраві презентації. Софія Недогибченко, здобувачка 1 курсу, презентувала доповідь на тему «Корейські традиційні танці» та провела майстер клас з танцю 강강술래 та окремої партії – 손치기 발치기. Здобувачка освіти 3 курсу Запотєєва Валерія розкрила особливості китайського народного танцю «英歌» та ознайомила присутніх з традиціями, пов’язаними з фестивалем, на якому і традиційно виконується цей танок. Вона також розповіла про походження макіяжу виконавців, корені якого походять ще від традиційних китайських амплуа. Світлана Єсакова, здобувачка 4 курсу, присвятила свою презентацію “Танцю лева” (舞狮). Вона запропонувала членам клубу переглянути відеовиступ артистів, які виконували цей танець.

Доцент Юлія Малахова поділилася власним досвідом святкування Свята Весни та презентувала доповідь на тему «Танець дракона у сучасному Китаї» (舞龙), продемонструвавши виступи китайських акробатів.

Засідання пройшло в теплій атмосфері. Всі учасники приймали участь у дискусіях, ділилися враженнями.

Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до наших зустрічей та зануритися у світ східних мов і культур.

Кафедра східної філології і перекладу