Виставка «Борітеся-поборете»

Картини студентів НН ІМ на виставці «Борітеся-поборете» до 210-ї річниці з дня народження Т.Шевченка.

8 березня викладачі та студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» були запрошені на відкриття виставки мистецьких творів «Борітеся-поборете» присвяченій 210-й річниці з дня народження Тараса Шевченка, яка відкрилася в Полтавському художньому салоні (Галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка.

Серед експонатів – твори викладачів кафедри Олексія Соболєвського та Інни Гуржій та більше 10 творів студентів та випускників: Катерини Хижняк, Катерини Власової, Вадима Михайліченко, Олександри Гребельноі, Дениса Зозулі, Наталії Конь, Ганни Борзової та інших. Це найбільша кількість представлених художніх творів серед студентів полтавських мистецьких закладів вищої освіти.

Вітаємо викладачів і студентів та бажаємо і надалі активно проявляти себе у мистецькому житті Полтави!

Інформаційний центр НН ІМ