Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Найду Анастасію з перемогою у Всеукраїнському краєзнавчому конкурсі «От де, люде, наша слава, слава України!».

Щиро вітаємо здобувачку освіти 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Найду Анастасію з перемогою у Всеукраїнському краєзнавчому конкурсі «От де, люде, наша слава, слава України!», присвяченому 210-й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Приємно, що саме 9 березня, в день народження великого Кобзаря, Настя отримала Диплом І ступеня за статтю «Герой шевченкового краю». Робота присвячена В. М. Чорноволу, який у своїй діяльності сповідував світоглядні засади Тараса Шевченка і звертався до них публічно. Журналіст, громадський та політичний діяч, В. М. Чорновіл зробив великий внесок у розвиток держави, надихаючись Словом Кобзаря! Так Черкащина вдруге подарувала Україні славного сина, який віддав життя заради неї.

Стаття написана на підставі аналізу праць В. М. Чорновола, який недарма вивчав творчість Т. Г. Шевченка задля реалізації Слова, втілення його у незалежну, вільну Україну.

Бажаємо Анастасії творчого натхнення та подальших успіхів у досягненні своєї мети!

Старобільський фаховий коледж