Виставка живопису з нагоди 210-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка

НН ІПАН спільно з навчальними підрозділами миргородської локації приєдналися до відкриття виставки живопису з нагоди 210-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Студентсько-викладацький колектив НН ІПАН спільно з навчальними підрозділами Миргородської локації Луганського національного університету імені Тараса Шевченка завітали до Миргородського краєзнавчого музею імені Опанаса Сластьона на відкриття виставки живописних робіт члена Національної спілки художників України Анатолія КРИВОБОЧЕНКА “Шевченківськими стежками”.

Виставка присвячена 210 річниці від дня народження  великого Кобзаря, зображує місця та вулиці Миргорода такими, якими їх бачив Тарас Григорович Шевченко під час своїх візитів до нашого міста.

Анатолій Миколайович багато років надихався українською архітектурою і майстерно відтворив мальовничі куточки на своїх полотнах. Відтепер кожен може завітати до музею та прогулятися “Шевченківськими стежками” Анатолія Кривобоченка.

За матеріалами навчально-наукового
інституту природничих і аграрних наук