Вітання від голови вченої ради ЛНУ імені Тараса Шевченка

З першим подихом весни та з весняними першоцвітами до нас приходить свято краси і жіночності – Міжнародний день прав жінок та миру.

Сьогодні жінки й чоловіки пліч-о-пліч стоять у всіх сферах життя, освіті і науці, докладають зусилля для становлення миру в Україні, займаються громадською діяльністю, волонтерством та ще багатьма важливими справами і навіть разом виконують найважливішу, найважчу роботу — захищають Україну.

У такі важкі часи хочеться привітати всіх жінок з 8 Березня, подарувати їм приємні враження у цей весняний день, адже кожна сучасна українська жінка варта поваги та захоплення.

Розумні, сильні, сміливі та відчайдушні. В Міжнародний жіночий день хочеться подякувати за Ваш внесок у роботу нашого Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Ми завжди підтримуємо вас на шляху до професійного зростання! Кожна з вас по-своєму наближує українську перемогу!

Щиро дякую за невтомну службу, відповідальність в роботі та готовність вчитися всього новому. Продовжуйте рухатися вперед та підкорювати нові кар’єрні вершини!

Бажаю вам сил стояти на своєму, завзяття у будь-якій добрій справі та щастя — такого, яким ви його самі бачите.

Нових перемог, відкриттів й успіхів в усіх справах! Зі святом!!!

З найкращими побажаннями, голова вченої ради ЛНУ імені Тараса Шевченка
Віталій КУРИЛО