Акція Укрпошти «Місяць вдячності»

Здобувачі освіти  Фахового коледжу Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» долучилися до акції  Укрпошти «Місяць вдячності».

Студенти коледжу від руки підписали та  відправили безкоштовні патріотичні листівки зі словами вдячності, написані для тих, хто захищає Україну та кожного українця.

Діти щиросердно подякували героїчним людям нашої країни, якими вони  захоплюються. Слова щирої вдячності надихнуть та наповнять теплом серця тих, хто щоденно, попри гостру небезпеку, працює заради України та перемоги над ворогом. Адже слова підтримки та любові не менш, а може й більш важливі, ніж матеріальні речі.  І ця листівка дійсно грітиме, мов обійми, далеких рідних  та допоможе перемогти і повернутися додому, щоб насправді обійняти близьких та друзів.

Разом до Перемоги!

ВСП «Фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет