Всеукраїнський вебінар «Сучасні виклики соціальної роботи». Випуск 4

5 березня 2024 року відбувся черговий вебінар із серії «Сучасні виклики соціальної роботи».

Вебінар організовано кафедрою соціальної педагогіки навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету.

Спікером четвертого випуску вебінару на тему: «Розвиток сімейних форм виховання в контексті деінституціалізації» стала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», менеджерка із розвитку сімейних форм виховання МБО БФ «СОС Дитячі містечка» Світлана Тунтуєва.

У заході взяли участь понад 200 учасників з різних регіонів України, серед яких були соціальні працівники, фахові соціальні робітники територіальних громад, представники центрів соціальних служб, територіальних центрів, громадських організації та благодійних фондів, викладачі закладів передвищої та вищої освіти, здобувачі освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів різних закладів вищої освіти України.

У результаті участі у вебінарі учасники набули такі компетентності, як: здатність орієнтуватись в системі законів та нормативно-правових актів, що діють в сфері забезпечення права дитини на сім’ю; здатність організовувати інформування громадян щодо сімейних форм виховання; здатність організовувати та здійснювати соціальне супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та інших форм сімейного виховання.

Продовжуємо роботу нашого вебінару та чекаємо всіх бажаючих наступного вівторка о 16.00 на зустрічі з Оленою Білецькою з лекцією на тему: «Діяльність Української Жіночої Варти щодо роботи з жінками у війну».

За інформацією НН ІПП