День абітурієнта онлайн

05 березня 2024 року керівний склад та представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка провели онлайн-зустріч День абітурієнта, на яку були запрошені всі бажаючі.

За покликанням до Zoom-конференції приєдналося 240 чоловік. На онлайн-заході від університету були присутні: ректор Олена КАРАМАН, проректор з науково-педагогічної роботи Ярослава ЮРКІВ, директори коледжів, директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, їх заступники, завідувачі кафедр, викладачі.

Розпочала захід доктор педагогічних наук, професор, ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олена КАРАМАН, яка розповіла про сам Університет та його історію, надала інформацію про структурні підрозділи, а також спеціальності. Запросила молодь до вступу в один з найславетніших закладів вищої освіти України зі 103-річною історією, який готує фахівців різного профілю.

Далі всім присутнім було презентовано відео, в якому докладно була надана вся інформація навчально-науково-виробничого комплексу ЛНУ імені Тараса Шевченка.

З умовами вступу та правилами прийому до університету у 2024 році гостей ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія ВОЛОДАВЧИК.

В ході онлайн-зібрання представникам університету присутні задавали свої питання, на які викладацький склад радо і детально відповідав. Питання були різнобічними: про спеціальності, умови вступу, освітні процеси, дозвілля та інше. Зустріч тривала майже три години і пройшла в дуже насиченому та позитивному форматі.

Дорогі друзі! У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка можуть отримати освіту всі категорії населення, починаючи із вступу на базі 9 класів і закінчуючи другою освітою в магістратурі. Також є аспірантура і докторантура для підготовки докторів наук та докторів філософії. Освітня пропозиція університету – 150 спеціальностей та освітніх програм!

День абітурієнта онлайн буде проводитися і надалі! Слідкуйте за нашими інформаційними порталами!

Чекаємо всіх у нашому університеті! Двері завжди відкриті для кожного з вас! Бережіть себе, близьких та друзів. Разом до Перемоги! Все буде Україна!

І пам’ятайте: НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

До нових зустрічей!

Сайт Вуза: https://luguniv.edu.ua/?page_id=92728
email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com
Телефон приймальної комісії: +38(095)105-60-05