Викладачі кафедри романо-германської філології долучилися до World Cambridge Day

Викладачі кафедри романо-германської філології взяли участь в онлайн конференції, яка була проведена британським видавництвом Cambridge University Press 24 лютого.

Cambridge University Press в Україні пропонує викладачам широку методичну підтримку. Перша сесія була присвячена обговоренню проблеми навчання учнів англійської мови на всіх етапах – від початкового етапу до використання мови у професійній діяльності з залученням Multimedia Projects – Developing Skills for Life.

Викладачів ознайомили з методикою навчання студентів Digital Literacy – використанню новітніх цифрових технологій у формуванні та удосконаленні навичок говоріння, читання на прикладі різноманітних вправ, рекомендацій.

Усі викладачі отримали сертифікати та доступ до методичних матеріалів, підручників Cambridge University Press, в яких особлива увага приділяється розвитку творчості, критичного мислення, спілкуванню учнів англійською мовою з використанням цифрових інструментів (Digital Tools).

Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики.