Лекція з захисту в зоні військових дій

Відбулась гостьова лекція з захисту населення в зоні військових дій та попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів.

5 березня 2024 року навчально – науковий інститут технологій і торгівлі прийняв участь у гостьовій лекції з мінної небезпеки, яку провела громадська організація «Сапери України», девізом якої є: «Протимінна діяльність не може чекати!».

Під час лекції були розглянуті ключові аспекти, які допоможуть уникнути небезпек при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, виявленні вибухонебезпечних предметів тощо. Присутні розуміли, які загрози існують в нашій області та в інших регіонах України.  Зрозуміли, що будь-яка річ, залишена в громадському місці чи транспорті без нагляду, без господаря – це потенційна загроза, навіть якщо не помітно певних ознак саморобного вибухового пристрою. Навчились, як підготувати житло під час нападу та бомбардування та розпізнавати вибухові рештки мін та боєприпасів, що залишаються в місцях бойових дій, які є дуже небезпечні. Ознайомились з різними небезпечними предметами та діями при їх виявленні. Запам’ятали три золотих правила:

• не підходь;
  • не чіпай;
  • повідом службу порятунку.

Зателефонуй, щоб отримати допомогу при необхідності:

-101 – Державна Служба з Надзвичайних Ситуацій;
-103 – швидка медична допомога.

Лекція надала корисну інформацію для підготовки до небезпечних ситуацій та допомоги у збереженні безпеки нашого населення. Щиро дякуємо за отриманні знання!

Безпека — наш пріоритет! Пам’ятай — НЕ підходь! НЕ чіпай! 101 набирай!

За інформацією НН ІТТ