Доповідь на міжнародній науково-практичній конференції

Представники НН ІСГН виступили із доповіддю на міжнародній науково-практичній конференції.

15 лютого представники навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук виступили із доповіддю на Міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНІ СОЦІОКУЛЬТУРНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ: МЕДІА, МОВА, КОМУНІКАЦІЯ».

Так, з темою «Життя та творчість Івана Котляревського як соціокультурний код української національної ідентичності» доповідали Шевцова Євгенія, асистент кафедри історії та археології та Макаренко Вікторія, здобувачка спеціальності «Історія та археологія».

Тема доповіді є дійсно актуальною, бо Івана Котляревського можна розглядати як ключового фігуранта у формуванні соціокультурного коду української національної ідентичності. Його творчість, включаючи поеми “Енеїда”, “Наталка Полтавка” і “Москаль-чарівник”, відобразила дух та національну своєрідність українського народу. Котляревський став першим письменником, який вирішив писати українською мовою, що відіграло важливу роль у формуванні літературної традиції та підтримці національної свідомості. Його творчість не лише відображала життя та традиції українського селянства, а й висвітлювала важливі історичні та соціальні питання, що були актуальними для тогочасного українського суспільства.

Виступи на наукових конференціях міжнародного рівня є важливою частиною життя інституту. Для співробітників та студентів вони дозволяють обмінюватися досвідом та знаннями з іншими вченими, просувати власні дослідження та проекти, що сприяє популяризації та розвитку наукової діяльності. Крім того, участь у конференціях допомагає здобувачам навчитися публічному виступу, підготовці презентацій та взаємодії з аудиторією, що є важливим з перших років навчання для подальшої кар’єри у науці.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук