Участь у всеукраїнському науково-практичному вебінарі

Представники кафедри історії та археології участь у всеукраїнському науково-практичному вебінарі.

Представники кафедри історії та археології Євгенія Шевцова та Іван Чередниченко взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному вебінарі «Російсько-українська війна: від гібридної агресії до повномасштабного вторгнення».

Науковий захід булоприсвячено вивченню та аналізу розвитку конфлікту між росією та Україною. Метою стало дослідження факторів, що спричинили війну, а також оцінка впливу конфлікту на політичну та соціальну ситуацію в обох країнах.

На вебінарі було презентовано доповіді, що охоплювали різні аспекти конфлікту: від боротьби за українську державність та аналізу військових дій до питань перемоги та реформування ООН в умовах війни. Доповідачами були студенти та викладачі різних університетів, які представили свій погляд на події та їх наслідки.

Нашими представниками був висвітлений досвід переміщення Луганського національного університету імені Тараса Шевченка в 2014 та 2022 роках. Вони розкрили складність та виклики цього процесу, а також вплив, який він справив на навчальний процес та студентське середовище. Висвітлення цієї теми стало важливим етапом у розумінні того, як війна впливає на освітню інфраструктуру та можливості молодого покоління. Багато питань виникло щодо перспектив розвитку університету під час воєнного конфлікту та після його завершення.

Учасники вебінару мали можливість поглибити свої знання щодо російсько-української війни та її наслідків, а також висловити власні думки та пропозиції щодо подальших дій.

Кафедри історії та археології