Поглиблення знань з «Пластичної анатомії»

Студенти навчально-наукового інституту мистецтв відвідали Полтавський державний медичний університет для поглиблення знань з «Пластичної анатомії»

22 лютого 2024 року студенти молодших курсів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва разом з викладачами відвідали анатомічні класи Полтавського державного медичного університету.

Екскурсію проводив доцент кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією Михайло Коптев.

Студенти ознайомилися з різноманітними навчальними препаратами та дізналися яким програмним забезпеченням користуються студенти медичного вишу для вивчення анатомії людини.

Бажаючі мали змогу спробувати дослідити будову людини, використовуючи VR технології. По завершенні, свої враження екскурсанти вписали у книгу відгуків. Цей досвід доповнить отриману базу знань з дисципліни «Пластична анатомія», яка вивчається студентами-художниками на 1 курсі.

Інформаційний центр НН ІМ