Oнлайн-лекція

У навчально-науковому інституті соціальних і гуманітарних наук відбулася захоплююча онлайн-лекція на тему “Інструменти аналізу та візуалізації показників регіонального розвитку (на прикладі Швеції)”.

Захід проводився для здобувачів освіти спеціальностей “Соціологія” та “Політологія” з метою розширення  знань і навичок у сфері аналізу соціальних процесів та політичних динамік. Лектором заходу виступила визнана соціолог та аналітик Людмила Проценко, яка працює у відділі регіонального розвитку у компанії “Region Kalmar län”, Швеція. Її досвід у цій сфері був корисний учасникам не лише з точки зору теоретичного огляду, але й з практики застосування навичок використання інструментів аналізу та візуалізації даних. Пані Людмила розповіла про свій досвід роботи у Швеції, про свій відділ: його функції, напрямки роботи та специфіку організації роботи. Експертка зупинилась на декількох інструментах аналізу даних, розповіла, яким чином вони допомагають аналітику в роботі, продемонструвала інтерактивні карти, діаграми, таблиці. Вона надала інструкцію роботи з програмами “The R Project for Statistical Computing”,” ArcGIS”, “Power BI” та ін.

У зустрічі також взяли участь викладачі Катерина Котеленець, Світлана Хобта, Юлія Нужна, Світлана Вовк, Ігор Журба, Аліна Гоць і Лілія Верховод, які ставили питання та дискутували з теми доповіді. Захід надихнув студентів розвивати свої навички та збагачувати свій професійний доробок, особливо в контексті сучасних методів аналізу соціальних явищ і політичних процесів.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук