Лекція-вебінар «Основи диференційованого обробітку ґрунту»

Викладачі кафедри хімії, географії та наук про Землю разом із здобувачами вищої освіти  доєдналися до лекції-вебінару «Основи диференційованого обробітку ґрунту».

22 лютого викладачі кафедри хімії, географії та наук про Землю разом із здобувачами вищої освіти спеціальностей 014.06 Середня освіта (Хімія), 014.07 «Середня освіта (Географія)», 102 «Хімія» та 103 «Науки про Землю» доєдналися до онлайн-вебінару.

Спікер: Володимир Мірненко, експерт з Product Marketing в TOV «PÖTTINGER UKRAINE».

Під час онлайн-вебінару було розглянуто наступні темі і надано відповіді на такі питання:

1) Що насправді тримає структуру ґрунту?
2) Основні проблеми структури ґрунту та їхні причини.
3) Як вчасно виявити та уникнути шкідливого ущільнення?
4) Розуміння біохімії ґрунту для вивчення ефективних методів його захисту.

«Жодна проблема не вирішується на тому рівні, на якому виникає. Щоб розв’язати проблему, потрібно піднятися на рівень вище. Проблеми механічної структури ґрунту не вирішуються на рівні механіки. У цій лекції ми піднімемося на рівень біохімії ґрунту, щоб розібратись з основними причинами виникнення проблем та основними методами їх попередження», – зазначає Володимир.

Здобувачі вищої освіти, разом із викладачами кафедри хімії, географії та наук про Землю, висловлюють глибоку вдячність пану Володимиру за актуальну й змістовну інформацію, яка викликала значний інтерес і мотивувала слухачів до подальшого професійного розвитку.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю