Виступ викладачки НН ІМ на вебінарі з театрального мистецтва

На вебінарі з театрального мистецтва виступила викладачка кафедри аудіовізуального мистецтва НН ІМ Ольга Чернявська.

06 лютого відбувся вебінар викладачів класу театрального мистецтва в рамках роботи методичного об’єднання мистецьких навчальних закладів в якому взяли участь 80 педагогічних працівників з Полтавської, Дніпропетровської, Житомирської, Херсонської, Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей.

Організатори вебінару: Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури спільно з Гадяцьким фаховим коледжем культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського за сприяння Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації.

На вебінарі виступила викладачка кафедри аудіовізуального мистецтва НН ІМ Ольга Чернявська – актриса театру і кіно, викладачка з техніки мовлення й мови на телебаченні та радіо, володарка Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу виконавців художнього слова ім. Лесі Українки, яка розкрила всі тонкощі підготовки та презентації моновистави «Otvetka@ua» за мотивами п’єси Неди Неждани. Твір має посвяту Василеві Сліпаку з позивним «Міф», відомому на весь світ українському оперному співакові, що загинув на Сході України.

Захід об’єднав, учнів, студентів, педагогічних працівників мистецьких навчальних закладів та сприяв підвищенню професійної майстерності викладачів закладів мистецької освіти, їх загальнокультурного рівня і реалізації духовного, творчого потенціалу. Неймовірна за своєю позитивною енергетикою мистецька подія залишила прекрасні емоції та найкращі враження у слухачів. Полтавський обласний методичний кабінет висловив подяку Олені Караман за співпрацю.

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Інформаційний центр НН ІМ