Обговорення освітньо-професійних програм

21 лютого 2024 року на кафедрі професійної освіти, ресторанного та туристичного бізнесу відбулось обговорення освітньо-професійних програм.

Гаранти освітньо-професійних програм представили проєкти 9 освітньо-професійних програм з 5 спеціальностей, які були розроблені проєктними групами. Всі проєкти попередньо були розміщені на сайті університету.

На розгляд були представлені:

ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології. Інформатика» (бакалаврський рівень) – гарант Ревякіна Ольга Олександрівна, к.т.н., доцент.

ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології» (магістерський рівень) – гарант Бурдун Віктор Васильович, к.п.н., доцент.

ОПП «Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської технології та харчові технології» (бакалаврський рівень) – гарант Гіренко Наталія Ігорівна, к.т.н., доцент.

ОПП «Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської технології та харчові технології» (магістерський рівень) – гарант Луценко Марина Василівна, к.т.н., доцент.

ОПП «Транспорт» (бакалаврський рівень) – гарант Васецька Лариса Олександрівна, к.т.н., доцент.

ОПП «Транспорт» (магістерський рівень) – гарант Скібіна Олена Володимирівна, к.п.н., доцент.

ОП «Готельно-ресторанна справа» (бакалаврський рівень) – гарант Безрученков Юрій Володимирович, к.п.н., доцент.

ОП «Туризм» (бакалаврський рівень) – гарант Гринюк Наталія Андріївна, к.е.н., доцент.

ОП «Туризм і рекреація» (магістерський рівень) – гарант Каролоп Олена Олександрівна, к.п.н., доцент.

Гаранти ОПП розповіли про структуру ОПП, її мету, компетентності і програмні результати навчання, також акцентували увагу на освітніх компонентах і представили структурно-логічні схеми.

Протягом місяця викладачі кафедри, студенти, випускники і зовнішні стейкхолдери мають змогу детально вивчити ОПП і надати свої зауваження і пропозиції.

Кафедра ПОРТБ і гаранти ОПП будуть вдячні за пропозиції, які покращать зазначені освітні програми і забезпечать більш ґрунтовну і якісну підготовку наших здобувачів вищої освіти.

За інформацією кафедри ПОРТБ.