Всеукраїнський вебінар «Сучасні виклики соціальної роботи»

20 лютого 2024 року продовжив свою роботу Всеукраїнський вебінар «Сучасні виклики соціальної роботи».

Вебінар ведено за організації кафедри соціальної педагогіки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету.

Спікером другого випуску вебінару на тему: «Психосоціальна підтримка в рамках проєктної діяльності» стала менеджер проєкту БФ «СОС Дитячі містечка» «Інтегровані соціальні послуги та реагування на COVID -19 на сході України» (Вінницька область), кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Литвинова Наталія.

В онлайн-заході взяли участь 219 учасників з різних регіонів України.

Практиків соціальної сфери представили фахівці державного та громадського секторів, зокрема: представники Управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області; Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Хмельницький; Центру надання соціальних послуг Новопсковської селищної ради; БФ «СОС «Дитячі містечка» (м. Київ та м. Полтава); Міжнародної організації HealthRight International; МБФ «Українська фундація громадського здоров’я»; БФ «Право на захист»; БФ «Пліч-о-пліч»; ГО «КримСОС»; HealthRight International в Україні».

Активну участь у вебінарі взяли викладачі, бакалаври, магістри і аспіранти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка; Криворізького державного педагогічного університету; Волинського національного університету імені Лесі Українки; Донбаського державного педагогічного університету; Житомирського державного університету імені Івана Франка; Київського столичного університету імені Бориса Грінченка; Національного авіаційного університету; Національного університету «Запорізька політехніка»; Національного університету оборони України; Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г  Шевченка; НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут»; Одеського державного університету внутрішніх справ; Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка; Сумського національного аграрного університету; Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка; Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди; Хмельницького національного університету; Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна»; Українського державного університету імені Михайла Драгоманова; Університету імені Альфреда Нобеля; Університету економіки і права «КРОК».

Долучилися до заходу і практичні психологи, соціальні педагоги і вчителі та викладачі закладів загальної середньої освіти та фахових коледжів.

У результаті участі у вебінарі учасники набули наступні компетентності:

– демонструвати ініціативу, самостійність, оригінальність, генерувати нові ідеї для розв’язання завдань професійної діяльності;

– здатність професійно діагностувати, прогнозувати, проєктувати та моделювати соціальні ситуації.

Продовжуємо підвищувати професійну кваліфікацію фахівців соціальної сфери. Чекаємо всіх бажаючих наступного вівторка на лекції соціологині Галини Боженко на тему «Презентація геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів».

За інформацією НН ІПП