Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови – це дуже особливий день, який щораз нам нагадує про невід’ємне право кожного із нас вільно вживати свою рідну мову.

Святкування Міжнародного дня рідної мови  спонукає нас любити рідну мову та прагнути дізнатися про неї якомога більше.

Силу рідного слова важко переоцінити, адже мова – це основа національної ідентичності, спосіб вираження громадянської позиції, основа нашої свободи та гідності.

В умовах протистояння російському окупанту українська мова об’єднала мільйони українців в межах країни та за її межами.

Наша мова є символом єдності, генетичним кодом та ідентифікатором нації, джерелом натхнення та розвитку.

Захист рідної мови – це сьогодні її утвердження та популяризація, що безперечно сприяє посиленню національної безпеки. А говорити українською – це підтримувати націю сміливих, мужніх, нескорених, тих, хто завжди готовий захищати своє майбутнє!