Тиха акція у коледжах

У коледжах пройшла Тиха акція до Дня Героїв Небесної Сотні.

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

Тому сьогодні ми згадуємо у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років.

З метою належного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності та пробудження патріотизму у дітей і виявлення любові до Батьківщини та її захисників,  серед студентів Відокремленого структурного підрозділу “Фахового коледжу Державного закладу “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” та студентів Відокремленого структурного  підрозділу “Старобільський фаховий коледж Державного закладу “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка проведено тематичний захід присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні.

ВСП «Фаховий коледж» та
«Старобільський фаховий коледж
ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»