Кращий академічний едвайзер ННІФЖ

У НН ІФЖ відбувся конкурс «Кращий академічний едвайзер», приурочений 103-річчю університету.

В фінал конкурсу пройшли едвайзери 1-4 курсів спеціальностей СО Мова і література (німецька, англійська) Ірина Склярова та Переклад (англійська та друга іноземна мова (китайська)) Ольга Корінська, які для самопрезентації підготовили фото-колажі взаємодії зі здобувачами вищої освіти тапрезентації своєї роботи.

Кращим едвайзером за результатами таємного голосування із відсотковою складовою у 66,7 було визначено Ольгу Корінську, викладача кафедри східної філології і перекладу, заступника директора з соціально-гуманітарної роботи, едвайзера академічних груп спеціальності Переклад (англійська та друга іноземна мова (китайська)).

Життєве кредо пані Ольги «Ніяка перемога не вчить так, як поразка». І саме з цим правилом по життю вона йде, і а власному прикладі вчить здобувачів ніколи не здаватися, йти до своєї мети та не боятися нічого.

Колектив інституту щиро вітає Ольгу Олегівну та бажає перемоги в університетському конкурсі «Кращий академічний едвайзер».

Інформаційний центр
навчально-наукового