«Найкращий едвайзер НН ІМ»

До 103-ї річниці Альма-матер пройшов конкурс «Найкращий едвайзер НН ІМ».

19 лютого в навчально-науковому інституті мистецтв оголошено результати конкурсу «Найкращий едвайзер НН ІМ», присвяченого 103-й річниці ЛНУ імені Тараса Шевченка. В якості журі конкурсу виступило студентське самоврядування НН ІМ.

Найкращим едвайзером НН ІМ було визнано Тетяну Острецову, провідного концертмейстера, наставника 1-4 курсів спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво».

Життєвим кредо Тетяна Олександрівна обрала для себе правило «Поступай з іншими так, як ти хотів би, щоб поступили з тобою», адже взаємна повага та доброзичливість сприяють покращенню взаємин між людьми.

А це її 10 порад едвайзеру, які Тетяна Олександрівна вивела для себе за всі роки свого наставництва:

1. 1. Створи зручний і легкодоступний для всієї групи канал комунікації. Підтримуй його «живим».
  2. 2. Пам’ятай, що студенти – не лише номери у списку. Вони мають свої історії, уподобання та проблеми. Спробуй спілкуватися з ними як із реальними людьми, а не тільки як із учнями.
  3. 3. Сміх та гумор можуть розплавити лід в спілкуванні.
  4. 4. Подавай позитивний приклад відкритості, професіоналізму та зацікавленості в успіху студентів.
  5. 5. Спробуй згадати, як це було бути студентом. Твої власні спогади можуть надати інсайт та розуміння.
  6. 6. Заохочуй студентів долучатися до розмов та активностей. Зроби так, щоб вони відчували, що їхні думки мають значення.
  7. 7. Заохочуй відкриті дискусії та обмін ідеями в групі. Створи атмосферу, в якій студенти будуть ділитися своїми думками та досвідом.
  8. 8. Періодично питай студентів, як все йде, та будь готовою до фідбеку. Це може допомогти покращити вашу спільну роботу та взаємини.
  9. 9. Поширюй позитивний настрій та енергію в групі.
  10. 10. Кожна група унікальна, тому експериментуй і знаходь підходи, які працюють саме для цієї групи.

Вітаємо Вас, Тетяно Олександрівно! Та бажаємо перемоги в конкурсі «Найкращий едвайзер» на університетському рівні!

Інформаційний центр НН ІМ