Засідання разової спеціалізованої ради

19 лютого 2024 року у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулося засідання разової спеціалізованої ради.

До розгляду і проведення захисту було представлено дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 111 «Математика» Криклі Яни Анатоліївни на тему: «Вільні ліві n-тринільпотентні тріоїди».

Науковий керівник – Жучок Анатолій Володимирович, доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Очолив раду Жучок Юрій Володимирович, доктор фізико-математичних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Опонентами були запрошені – Бондаренко  Віталій Михайлович, доктор фізико-математичних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу алгебри і топології Інституту математики НАН України; Семко Микола Миколайович, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри кібернетики та прикладної математики Державного податкового університету (м. Ірпінь).

Рецензентами стали: Жучок Юлія Володимирівна, кандидат фізико-математичних наук, доцент ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; Тоічкіна Олена Олександрівна, кандидат фізико-математичних наук доцент ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

За Рішенням спеціалізованої вченої ради і підсумками відкритого голосування членів ради було присуджено здобувачці ступінь доктора філософії.

Бажаємо дослідниці надалі успішного втілення творчих та наукових задумів, професійного натхнення і зростання.