Aнгели пам’яті

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка приєднався до 11-тої всесвітньої тихої  акції «Ангели пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні.

Акція, яка з 2014 року започаткована символічно поминати тих, хто віддав життя за Україну білими ангелами і яка триватиме до 20 лютого 2024 року.

Студенти, викладачі та співробітники ЛНУ імені Тараса Шевченка створили ангелики із білого паперу та вивішували їх на образне дерево і додавали кожен свого вирізаного янгола на дошку увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та задля вшанування подвигу учасників Революції Гідності, яку створили фахівці відділу маркетингу.  Ця інсталяція  символізує загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою.

Нагадаємо, що 18 лютого 2014 року в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранень. Нині список Героїв Небесної сотні – це 105 загиблих.

Кожен може підійти до створеної експозиції і вшанувати пам’ять про загиблих, додавши свого ангела, заради того, щоб події, які відбуваються зараз у нашій країні, назавжди вкарбувалися в історію України й у серце кожного українця.

Здобувачка освіти 1 курсу навчально-наукового інституту педагогіки і психології Вікторія Арсененко, вивішуючи свого паперового ангелика, сказала: «Кожна людина повинна долучатися до такої акції, це важливо для мене і для країни. Всі повинні пам’ятати героїв, котрі віддали своє життя за краще майбутнє. Мені хочеться допомогти усвідомити багатьом людям те, що за себе і свою державу потрібно боротися».

Світла пам’ять і вічна слава Героям!

Ми не маємо права про це забути!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка