З Міжнародним Днем освіти!

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний День освіти.

Міжнародний День освіти був вперше проголошений 24 січня 2018 року Організацією Об’єднаних Націй, з метою відзначення ролі освіти для миру та розвитку.

Започаткувавши цей День, держави-члени наголосили на важливості рівноцінної за якістю освіти на всіх рівнях, аби всі люди мали можливість для продовження освіти протягом усього життя, що допомагало б їм набувати необхідних знань та навичок і дозволяло брати повноцінну участь у житті суспільства та робити внесок у забезпечення сталого розвитку.

Без забезпечення всеохоплюючої та справедливої якісної освіти, без можливості навчання впродовж усього життя не вдасться розірвати коло злиденності, бідності та створити перспективи на майбутнє. Саме освіта забезпечує отримання необхідних знань, практичних умінь, міцну платформу для саморозвитку та самореалізації.

Освіта – це не просто можливість, а право кожної людини. Вона рухає суспільство вперед і відкриває нові горизонти. Тож бажаємо, щоб ваші плани, зокрема в освіті, були затребувані та реалізовані.

Дорогі здобувачі освіти, нехай отримані знання допоможуть вам брати активну участь у житті громадської спільноти, реалізувати себе і водночас покращити цей світ. Ми стаємо сильними, коли володіємо знаннями. Переконані, що ваші здібності та наполеглива праця стануть запорукою успіхів у розвитку демократичної держави, а сприятимуть цьому рівні можливості, високі стандарти освіти та вимоги до її якості, задекларовані законодавством України.

Низький уклін колегам-освітянам, які своєю невтомною працею сприяють удосконаленню якісної та доступної освіти для кожного здобувача. Ви робите значний внесок у розвиток, формуючи нове покоління її громадян, адже освічені люди — це фундамент процвітаючої країни!

Зичимо всім вам міцного здоров’я, наснаги, добробуту, миру, задоволення від отриманих результатів.  Рухайтесь лише вперед і вірте у свої сили та обдарованість, талант і успіх!

Нових звершень усім в ім’я України!

З найкращими побажаннями ректорка ЛНУ імені Тараса Шевченка Олена КАРАМАН
та перший проректор і голова вченої ради Віталій КУРИЛО