Співпраця з ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля»

23 січня представники ЛНУ імені Тараса Шевченка були запрошені на Звітні збори Лубенської міської громадської організації інвалідів “Ветерани Чорнобиля”.

Головою організації  є Лариса Миколаївна ПОГРЕБНЯК. Збори проводила заступник Голови ЛМГОІ та співробітник університету Тетяна ДЕМ’ЯНЧУК. ЛНУ імені Тараса Шевченка з цією Організацією співпрацює з 2022 року.

На Звітних зборах приємною згадкою була подія, пов’язана з 37-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, коли за ініціативою ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» 20 квітня 2023 року було організовано спільну екскурсію до Національного музею «Чорнобиль». В екскурсії разом з ліквідаторами взяли участь студенти, викладачі та співробітники нашого університету.

26 квітня 2023 року Первинна профспілкова організація Луганського національного університету імені Тараса Шевченка на чолі з Головою профспілки Володимиром МОРОЗОМ, студентами та співробітниками університету на запрошення чорнобильської Організації приєдналися до міських заходів на честь 37-х роковин в м.Лубни, щоб вшанувати покладанням квітів до пам’ятних знаків чорнобильцям-ліквідаторам тих, хто ціною свого життя і здоров’я рятували світ від радіації.

1 жовтня 2023 року за ініціативи адміністрації ЛНУ імені Тараса Шевченка, Первинної профспілкової організації та студентського самоврядування організація ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» була запрошена на захід з нагоди Дня  захисників і захисниць України,  Дня  українського козацтва і Святої  Покрови  Пресвятої  Богородиці та Дня працівників освіти. Для студентів було організовано традиційний день здоров’я в цілях патріотичного виховання з цікавими конкурсами та змаганнями, а після завершення змагань усі присутні пригощалися смачним козацьким кулішем, який приготували чорнобильці в своїй польовій кухні.

На Звітних зборах Голова організації Лариса ПОГРЕБНЯК також дякувала ректорці Олені КАРАМАН за допомогу і співпрацю у проведенні конкурсу дитячого малюнку “Чорні крила біди” VІ Відкритого дитячо-юнацького фестивалю чорнобильської пісні «Пам’ять Чорнобиля», на якому представники Університету увійшли в склад журі і професійно оцінили художні роботи учасників, а через тиждень разом прийняли участь у відкритті виставки робіт переможців в Галереї мистецтв та їх нагородження.

Під час проведення Звітних зборів ректору Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олені КАРАМАН та голові Первинної профспілкової організації Володимиру МОРОЗУ дякували неодноразово за плідну співпрацю, спільну участь у багатьох міських заходах разом з керівництвом Лубенської громади, відвідування студентами університету музейної експозиції чорнобильської організації в цілях увіковічнення пам’яті ліквідації наслідків ЧАЕС та патріотичного виховання підростаючого покоління.

Після звіту ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» представниця від університету керівник відділу маркетингу Лариса КОЧУРА щиро подякувала за продуктивне і результативне партнерство, за приналежність закладу до командної роботи чорнобильської організації, пообіцявши від імені ректора Олени КАРАМАН продовжувати спільну і бажану співпрацю й надалі. Представники ЛНУ імені Тараса Шевченка були приємно вражені об’ємом проведеної роботи за рік, дієвістю організації та її активною громадською позицією.

У План роботи ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» на 2024 рік були внесені і зачитані конкретні пункти для подальшої співпраці з Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Працюємо разом! Працюємо далі! Наша сила у ЄДНАННІ!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка