Загальні збори трудового колективу ННІСГН

22 січня в навчально-науковому інституті соціальних і гуманітарних наук відбулися загальні збори трудового колективу.

На засіданні були присутні: Караман Олена Леонідівна ‒ ректор ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»; Мороз Володимир Петрович – голова первинної профспілкової організації університету; Дробишева Ольга Андріївна – вчений секретар ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»; Капля Ольга Станіславівна – уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції; директор інституту – Бадер Антон Васильович; завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, співробітники та здобувачі освіти.

Трудовим колективом було запропоновано робочу президію, де головою засідання було обрано Нужну Юлію Сергіївну ‒ заступник директора з навчальної роботи ННІСГН та секретарем Шевцову Євгенію Сергіївну ‒ асистентку кафедри історії та археології.

На порядку денному було розглянуто такі питання:

1. 1. Про представлення кандидатур на посаду завідувача кафедри політології і міжнародних відносин та завідувача кафедри історії та археології; затвердження програми перспективного розвитку кафедри політології і міжнародних відносин та кафедри історії та археології.
  2. 2. Про погодження кандидатур на посаду завідувача кафедри політології і міжнародних відносин та на посаду завідувача кафедри історії та археології за поданням ректора.
  3. 3. Обговорення питання «Про правовий та соціальний аналіз реформ, які пропонуються Урядом у вищій школі» та ініціативи ГО «Спілка ректорів закладів вищої освіти України».
  4. 4. Різне

Голова зборів трудового колективу Нужна Юлія Сергіївна запропонувала внести пропозиції Вченій раді університету щодо кандидатур на посаду:

•  завідувача кафедри політології і міжнародних відносин – д.пол.н, професора Вовк С.О;
  • -завідувача кафедри історії та археології – д.іст.н., професора Набоку О.В.

За результатами таємного голосування трудового колективу було вирішено внести пропозиції Вченій раді університету щодо кандидатур на посаду завідувачів кафедрами.

У різному обговорювалися різноманітні та насичені теми, і однією з ключових обговорюваних питань стали пропозиції щодо відзначення 90-річчя навчально-наукового інституту.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук