Підсумкова атестація в Фаховому коледжі

У Фаховому коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка пройшла підсумкова атестація.

Попри складні часи, здобувачі освіти прагнуть отримувати  знання, а наші викладачі готові їм допомагати на цьому нелегкому шляху.

18-19 січня у режимі онлайн на базі Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» успішно пройшли підсумкову атестацію студенти спеціальностей: 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та 022 «Дизайн (перукарське мистецтво та декоративна косметика)».

Здобувачі освіти денної форми навчання  під час підсумкової атестації, чітко та змістовно відповідали на поставлені питання екзаменаторів. Продемонстрували високий рівень фахової підготовки, під час захисту дипломних проєктів, чим підтвердили своє право отримати диплом фахового молодшого бакалавр.

Колектив фахового коледжу пишається своїми студентами та вітає із значною подією в їхньому житті, сподіваємося що в майбутньому цей досвід стане основою для кар’єрного росту та нових звершень.

Бажаємо, впевненості у власні сили, крокувати в мирне щасливе майбутнє та досягати поставленої мети.

Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Удосконалюйтесь! Успіхів Вам наші випускники! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив.

Фаховий коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка