День Соборності України в Лубнах

ЛНУ імені Тараса Шевченка взяв участь в урочистому святковому мітингу з нагоди Дня Соборності України.

22 січня 2024 року в місті Лубни керівництво Луганського національного університету імені Тараса Шевченка разом із співробітниками, викладачами, студентами та представниками місцевої влади і громадскістю прийняли участь в урочистому святковому мітингу з нагоди Дня Соборності України біля пам’ятника Тисячоліттю заснування міста.

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка піднесено з гідністю винесли до пам’ятного знаку прапор України – символ єдності й незалежностідержави.Жовто-блакитне полотно в руках юного покоління уособлює єдність духу, думок та прагнень до збереження й зміцнення соборності нашої країни.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, що віддали свої життя за свободу українського народу, а під кінець заходу біля монументу Тисячоліттю заснування міста було встановлено кошик з квітами національних кольорів студентами ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Це свято має величезне значення у сучасних реаліях відсічі російській агресії на сході України. День Соборності ще раз нагадує нам, що Україна – велика та неподільна держава.

Гасло до відзначення Дня Соборності – 2024: «Наша єдність – наша зброя!»

Соборність невід’ємна від суверенітету й реальної незалежності народу –  фундаменту побудови демократичної держави і є запорукою виживання й існування нації. Вона передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, боремося з окупантами, створюємо знакове і важливе, адже ціль у нас спільна: незалежна, демократична і соборна Україна.

Соборність залишається на порядку денному одним з найважливіших національних завдань. Цілісність буде цілковито відновлена після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.

Тож єднаймося, адже Соборність – мета Перемоги!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка