З Днем Соборності України!

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності!

105 років назад, а саме 22 січня 1919 року дві українські республіки – УНР та ЗУНР стали однією державою, відбувся Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Це свято має величезне історичне та політичне значення для суверенітету нашої держави.

У наші дні ця подія має особливе значення для кожного громадянина України і допомогає в протистоянні з російською агресією. Акт злуки демонструє бажання українців до об’єднання з метою розбудови суверенної держави. Возз’єднання України підсилило мрії українського народу до створення незалежної України, хоча вони втілилися через десятиліття – в 1991 році.

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності. Це одна з найважливіших дат нашої країни, яка символізує те, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Давайте ж ніколи, які б негаразди нас не чекали, не будемо про це забувати. Не важливо, хто де живе: на Заході чи на Сході країни. Головне пам’ятати, що Україна – це наша велика спільна Батьківщина.

Україна – Соборна та єдина і нам її історію творить!

Зі святом!