Збори трудового колективу

18 січня 2024 року в навчально-науковому інституті технологій і торгівлі пройшли збори трудового колективу.

На порядку денному:

• затвердження плану перспективного розвитку навчально-наукового інституту технологій і торгівлі;
  • погодження кандидатури Потапенка Едуарда Володимировича на посаду директора навчально – наукового інституту технологій і торгівлі за поданням ректора державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Караман Олени Леонідівни;
  • внесення пропозицій вченій раді університету щодо кандидатури на посаду завідувача кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу;
  • внесення пропозицій вченій раді університету щодо кандидатури на посаду завідувача кафедри товарознавства та торгівельного підприємництва;
  • правовий та соціальний аналіз реформ, які пропонуються Урядом у вищій школі.

За результатами відкритого голосування трудовий колектив одноголосно підтримав план перспективного розвитку та кандидатуру Потапенка Едуарда Володимировича на посаду директора навчально-наукового інституту технологій і торгівлі ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Шляхом таємного голосування було одноголосно ухвалено пропонувати вченій раді університету кандидатуру Бурдуна Віктора Васильовича на посаду завідувача кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу.

На посаду завідувача кафедри товарознавства та торгівельного підприємництва було подано 2 заяви – від Дрожжина Дмитра Юрійовича та Сєногонової Людмили Іванівни. Обидва кандидата представили свою програму розвитку кафедри. За результатами таємного голосування більшістю голосами було ухвалено пропонувати вченій раді університету кандидатуру Дрожжина Дмитра Юрійовича.

Трудовим колективом одноголосно було ухвалено підтримати ініціативу ГО «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» щодо звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з пропозицією напрацювання законодавчої бази з метою вирішення проблем у вищій освіті для підвищення якості освіти і науки в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови України.