«Світ казковий»

Персональна виставка викладачки кафедри дизайну Надії Лукафейник «Світ казковий».

У Полтавському літературному-меморіальному музеї В. Г. Короленка з 4 січня функціонує персональна виставка викладачки кафедри дизайну Надії Лукафейник «Світ казковий». На експозиції представлені роботи, виконані у різних техніках: акварель, графіка та ін. Значна частина доробку виконана у техніці авторського розпису. Експозиція включає 31 експонат, що переважно виконані у 2023 році. Центральною роботою експозиції є авторський розпис «Наша Дума, Наша Пісня».

На відкритті виставки з привітальним словом виступала провідний науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею В. Г. Короленка Надія Ольховська, поділившись цікавими фактами із життя відомого діяча. Символічно стало те, що прозвучала жива музика у виконанні Катерини Цимбалюк, студентки 2 курсу НН ІМ, ОП «Музичне мистецтво (середнє мистецтво)».

Серед гостей виставки були викладачі та здобувачі вищої освіти НН ІМ, колеги Надії Лукафейник, зацікавлені у мистецтві люди.

Яскравою нотою відкриття стало створення спільної картини відвідувачами виставки за участі відомого сучасного художника Андрія Гордієнка. Гості змогли долучитися до мистецтва та створити цікаве абстрактне полотно, відчувши себе у ролі справжніх художників.

Завершилася подія невеличкою екскурсією літературно-меморіальним музеєм.

Вітаємо Надію Лукафейник, бажаємо розвивати творчий потенціал та надихати наших здобувачів вищої освіти власним прикладом!

Інформаційний центр нн інституту мистецтв