Участь у міжнародному науково-освітньому проєкті

Професор кафедри публічної служби й управління навчальними закладами взяла участь у міжнародному науково-освітньому проєкті.

У січні 2023 року професор кафедри публічної служби й управління навчальними закладами Тетяна СИЧ взяла участь у міжнародному науково-освітньому проєкті «Development of online courses for teaching in higher education institutions» («Розробка он-лайн курсів для викладання у вищих закладах освіти»).

Проєкт організовано за ініціативою Mezinárodní Ekonomický Institut International Economi Institut s.r.o. (Міжнародний економічний інститут, м. Есеніце, Чехія) та здійснюється у рамках роботи Видавничої групи «Наукові перспективи» (Україна) у співпраці з Інститутом освіти Азербайджанської республіки (Азербайджан), Інститутом філософії та соціології Національної Академії Наук Азербайджану (Азербайджан), Регіональною Академією Менеджменту (Казахстан), Батумським університетом навігації (Грузія), громадською науковою організацією «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» (Україна), громадською організацією «Асоціація науковців України» (Україна).

Мета Проєкту – надати корисну, актуальну інформацію про міжнародні стратегії, інструменти та принципи розробки онлайн-курсу з нуля з представленням повної поетапної інструкції задля полегшення процесу підготовки навчально-методичних матеріалів, зростання мотивації здобувачів вищої освіти/слухачів до навчання та інтелектуального розвитку, а, також, підвищення рівня якості вітчизняної освіти.

За інформацією кафедри публічної служби
й управління навчальними закладами