Підсумкова атестація

Відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Наприкінці 2023 р. у навчально-науковому інституті публічного управління та післядипломної освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітніми програмами «Територіальне управління та місцеве самоврядування» та «Кадровий менеджмент» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

20-23 грудня 2023 р. екзаменаційна комісія приймала захист кваліфікаційних робіт у режимі онлайн. Голова Екзаменаційної комісії Андрій ДЕГТЯР – доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного управління та підприємництва Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; члени екзаменаційної комісії: Володимир ЗАБЛОЦЬКИЙ – доктор державного управління, професор, директор навчально-наукового інституті публічного управління та післядипломної освіти, та викладачі кафедри публічної служби й управління навчальними закладами – кандидат економічних наук, доцент Ольга САЄНКО, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга ПТАХІНА.

Голова Екзаменаційної комісії відмітив якість кваліфікаційних робіт та високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти. Свій рівень підготовки здобувачі також підтвердили під час складання 16 листопада 2023 р Єдиного державного кваліфікаційного іспиту, який вперше проводився у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Вітаємо всіх здобувачів із отриманням кваліфікації магістра публічного управління та адміністрування. Бажаємо професійного кар‘єрного зростання та миру!

За інформацією навчально-наукового
інституту публічного управління та післядипломної освіти