Передноворічні відвідини газети «Вісник»

Ректорка Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олена КАРАМАН разом з головою Первинної профспілкової організації Володимиром МОРОЗОМ завітали до головної редакції обласного рекламно-інформаційного видання «Вісник LIVE» з новорічними вітаннями.

Ректорка Олена КАРАМАН привітала видання та його головного редактора і співробітників з прийдешнім Новим 2024 роком, подякувавши за плідну співпрацю у 2023 році, що всебічно і оперативно висвітлювали події та освітню діяльність університету.

Також представники ЛНУ імені Тараса Шевченка подякували колективу газети “Вісник” за їхню працю та своєчасне оприлюднення актуальної інформації в доступній формі для всіх верств населення, побажавши процвітання, нових успіхів, перемог, реалізації всіх задумів і планів, безліч шанувальників, підписників та читачів.

На завершення Олена Леонідівна додала: “Дякуємо вам, що Ви з нами! Бажаємо і надалі втримувати потік світла на сторінках газети, а ще — заряд інтелігентності та коректності. Нехай наступний рік стане успішним і продуктивним для всіх!”

З прийдешніми новорічними святами “Віснику”!

Дякуємо, що Ви з нами!!!

Відділу маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка