Участь у алгебраїчній конференції «At the End of the Year 2023»

Математики нашого університету взяли участь у алгебраїчній конференції «At the End of the Year 2023».

З 26 по 27 грудня 2023 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за підтримки Інституту математики НАН України відбулась щорічна Міжнародна алгебраїчна конференція «At the End of the Year». У цій конференції алгебраїсти зазвичай представляють свої основні  наукові здобутки за поточний рік.

У цьому році до міжнародного наукового комітету конференції увійшли математики з різних країн, зокрема, Польщі, Великобританії, Німеччини, Швеції, Бразилії, Китаю, США. У роботі конференції взяли участь досвідчені вчені з багатьох країн світу. Наш університет був представлений докторами фізико-математичних наук, професорами Анатолієм Жучком та Юрієм Жучком, кандидатами фізико-математичних наук, доцентами Юлією Жучок та Оленою Тоічкіною та аспірантами спеціальності «111 Математика» Яною Цись, Олександрою Спорихіною та Віолеттою Гурчонок. Проректор з науково-педагогічної роботи Анатолій Жучок презентував свою наукову доповідь на актуальну тему сучасної алгебри. Передноворічна конференція і в цей рік стала робочим майданчиком для обміну досвідом та цікавого обговорення наукових проблем.

Дякуємо нашим колегам-математикам за активну участь та зичимо успіхів та натхнення у роботі!

За матеріалами НН ІМІТ