Лекція-тренінг

Лекція-тренінг магістрів 2 курсу освітньої програми «Ведучий програм телебачення»

ТікТок для професійної діяльності й не тільки. Провідні ТікТок кріейтори Полтави – Олег Демиденко та Ілона Влох – провели лекцію для студентів Інституту мистецтв Державного закладу «Луганський національний університет імені Т. Шевченка».

Тема лекції:  «Використання сучасних технологій соціальних мереж у професійній діяльності ведучих програм телебачення».

Під час лекції була надана інформація про пошук актуальних тем, «проблеми» цільової аудиторії, ефективні стратегії розвитку брендів. Лектори розповіли про роботу команди, яка створює контент для ТікТоку. Відбувалась дискусія про етичні моменти роботи в ТікТок.

Олег і Ілона нині готуються до захисту в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка своїх магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво, магістерської освітньо-професійної програми «Ведучий програм телебачення».

Здобувачі 2 курсу магістратури мають досвід роботи на телебаченні. Зараз їх професійна діяльність зосередження на рекламній підтримці бізнесу. Зокрема, активно розвивають ТікТок діяльність одного із найбільш відомих українських брендів – «Аврора».

Олег Демиденко та Ілона Влох розповіли, що станом на січень 2023 року в Україні щонайменше 15 мільйонів користувачів у ТікТок, і ця мережа зберігає потенціал для зростання популярності серед користувачів, у тому числі підприємців.

В.о. завідувача кафедри аудіовізуального мистецтва
Максим Сайбеков