Всеукраїнська конференція молодих вчених

Відбулася всеукраїнська конференція молодих вчених «Молоді вчені: гіпотези, проекти, дослідження»: підсумки.

На факультеті природничих наук, у м. Миргород Полтавської області 21 грудня 2023 року відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Молоді вчені: гіпотези, проекти, дослідження». В організації конференції взяли участь кафедра біології та агрономії, кафедра анатомії та фізіології людини та тварин (ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»), кафедра зоології (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди), Луганський природний заповідник НАН України, Гадяцький історико – краєзнавчий музей, регіональний ландшафтний парк «Гадяцький», ООО ТД «Союзагроконсалтинг».

На участь в конференції було отримано більш ніж 100 заявок із різних організацій та навчальних закладів. В роботі секцій прийняли участь 32 учасника. Тематика доповідей стосувалася різноманітних досліджень в галузі біологічних та аграрних наук, методики викладання дисциплін природничого циклу. Особливу увагу викликали доповіді: «Study of the selected georgian grapevine genotypes for resistance to powdery mildew» (Nana Bitsadze, Agricultural University of Georgia, м. Тбілісі, Грузія); «Першорядність раціонального харчування у боротьбі з надлишковою вагою жінок репродуктивного віку» (Бондарєва Аліна, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» «Проблема інтоксикації організму людини сполуками фтору» (Сайбекова Юлія, Полтавський національний  педагогічний університет імені В. Г. Короленка). Кожна з доповідей учасників конференції викликала дискусії та обговорення.

Усі організатори щиро вдячні учасникам конференції, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

За матеріалами конференції буде сформований збірник тез доповідей.