«Резиденція янголів»

Викладачі навчально-наукового інституту педагогіки і психології відвідали відкриття музею «Резиденція янголів».

12.12.23 о 12.00 викладачі навчально-наукового інституту педагогіки і психології стали учасниками незвичайної події у м. Долина, де відкрили унікальний музей «Резиденція янголів».

Засновницею музею є Олена Стеценко,  яка навчається на 1 курсі магістратури спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія». Вона дивом  врятувала зокупованого м. Кремінна  Луганської обл.  експонати із 72 країн світу. Усі янголи виконані в 30-ти різноманітних техніках. У кожного  цікава історія створення та призначення.

Нині люди  часто  замислюються над тим, яким великим даром для нас є янголи, що нас оберігають і пильнують. Янгол – це символ доброти, чистоти, віри і любові. Згідно з усіма традиціями, кожна людина має янгола-охоронця, який стежить за тим, щоб людина рухалася вперед шляхом своєї власної духовної реалізації.

На зустрічі були присутні Іван Дирів – голова Долинської об’єднаної територіальної громади, Андрій Юрченко – начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, Ксенія Циганюк – директор Краєзнавчого музею Бойківщини Тетяни і Омеляна Антоновичів, представники Луганської діаспори (ВПО з Луганська, Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Кремінної, Старобільська та ін.), освітяни м. Долина, пастир Павло, преса.

Під час відкриття «Резиденції янголів» викладачі НН ІПП від імені професорсько-викладацького складу та здобувачів освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»  вручили Олені Стеценко нові експонати – янголів, виготовлених студентами.

Долинська «Резиденція янголів» стане майданчиком для проведення фестивалів, просвітницьких заходів, екскурсій для дітей та дорослих, реалізацій мистецьких проєктів.

За інформацією НН ІПП