Засідання кафедри

20 грудня 2023 відбулося засідання кафедри професійної освіти, ресторанного та туристичного бізнесу навчально-наукового інституту технологій і торгівлі.

На порядку денному засідання кафедри:

• Звіт Бурдуна Віктора Васильовича про виконану роботу на посаді завідувача кафедри технології виробництва і професійної освіти за минулий період контракту;
  • Про рекомендацію Бурдуна Віктора Васильовича на посаду завідувача кафедри професійної освіти, ресторанного та туристичного бізнесу.

Головував на засіданні кафедри в.о. директора навчально-наукового інституту технологій і торгівлі Потапенко Едуард Володимирович.

Бурдун В.В. у своєму звіті акцентував увагу на спільній роботі всього колективу кафедри і зазначив, що кафедра має досить вагомі доробки за останні 5 років. На кафедрі до реорганізації навчалось 406 студентів денної та заочної форм навчання за 3 спеціальностями, працювало 15 викладачів.

З 2018 року кафедра ТВіПО організувала і провела одну Всеукраїнську і дві міжнародні науково-практичні конференцій, дві Всеукраїнські студентські конференції, два міжкафедральних семінари, спільний семінар з ЛОІППО, один воркшоп, були організовані виставки творчих робіт студентів кафедри ТВіПО. Викладачами кафедри опубліковано 110 статей, 34 з яких, це статті які мають імпакт-фактор, 186 тез, видані 6 посібників, 9 методичних рекомендацій, 1 монографію, 1 розділ в монографії, 2 статті в монографії. Викладачі кафедри взяли участь у 88 міжнародних, всеукраїнських і регіональних конференціях і семінарах.

За 5 років 152 студенти взяли участь у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. 5 студентів стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

На кафедрі видано 6 збірників «Науковий пошук молодих дослідників», в яких надруковані статті саме студентів кафедри. Студентами опубліковано 168 статей і 111 тез.

Потапенко Е. В. позитивно оцінив професійну діяльність Віктора Васильовича на посаді завідувача кафедри, та відзначив особисті наукові та методичні досягнення Бурдуна В. В.

Канд. техн. наук, доц. Васецька Л. О. підкреслила, що Бурдун В. В. постійно підвищує свій професійний рівень, користується повагою та авторитетом серед викладачів і здобувачів вищої освіти кафедри та університету.

Після затвердження звіту про науково-педагогічну діяльність від в.о. завідувача кафедри професійної освіти, ресторанного та туристичного бізнесу Бурдуна Віктора Васильовича, колективом кафедри було ухвалено рекомендувати кандидата педагогічних наук, доцента Бурдуна Віктора Васильовича до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача кафедри професійної освіти, ресторанного та туристичного бізнесу.

Кафедра професійної освіти,
ресторанного та туристичного бізнесу