Вчена рада ННІСГН

19 грудня 2023 року відбулась вчена рада ННІСГН.

Директор навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук Антон Бадер відкрив засідання Вченої Ради, яке відбулося 19 грудня 2023 року. На порядку денному стояли важливі питання, що стосуються розвитку та діяльності інституту:

1. Обрання складу Вченої Ради: Учасники засідання розглянули питання щодо формування складу Вченої Ради і вибору представників, які візьмуть участь у важливих рішеннях щодо розвитку інституту. Обрано новий склад Ради, який буде активно сприяти науковому та освітньому прогресу.
  2. Стан і перспективи публікацій в наукових виданнях: Обговорювалася ситуація з публікаціями викладачів в наукометрично визнаних виданнях, таких як Scopus та Web of Science. Розглядалися перспективи підвищення рейтингу інституту через активну участь викладачів у світових наукових публікаціях. Виробляються стратегічні кроки для підтримки наукової активності викладачів.
  3. Підготовка до захисту магістерських робіт: Був висвітлений стан підготовки до захисту кваліфікаційних робіт здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2-му році навчання.
  4. Дотримання антикорупційного законодавства: Вчена Рада висловила підтримку дотримання законів України “Про запобігання корупції” та “Про засади державної антикорупційної політики в Україні”. Особлива увага приділялася антикорупційному аспекту під час проведення підсумкової атестації випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2-му році навчання. Зазначено, що університет ретельно виконує антикорупційне законодавство та впроваджує ефективні механізми його реалізації.
  5. Різне: Додатково були висвітлені різні питання, які стосуються загального функціонування інституту та його активності в галузі науки та освіти.

Вчена Рада продовжує свою роботу над важливими питаннями для подальшого розвитку і вдосконалення навчального процесу та наукової діяльності в інституті.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук