Семінар-практикум з впровадження варіативного модулю «Cool Games»

Навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту разом з Луганським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провели семінар-практикум з впровадження варіативного модулю «Cool Games».

Навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” разом з Луганським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 07 грудня 2023 року у м. Лубни організували та провели Семінар-практикум з впровадження варіативного модулю “Cool Games” в освітній процес учнів за програмою “Фізична культура” в закладах загальної середньої освіти.

Учасниками заходу стали: студенти та викладачі Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту, здобувачі фахової передвищої освіти та педагогічний колектив Лисичанського педагогічного коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, учні, педагогічний колектив Гімназії імені Василя Барки Лубенської міської ради Полтавської області.

Після урочистого відкриття семінару-практикуму та коротко ознайомлення з планом проведення, учасники та гості заходу вшанували полеглих Героїв Військовослужбовців, Захисників і Захисниць України, які віддали своє життя за нашу свободу, за наше мирне майбутнє та всіх невинно загиблих внаслідок військової агресії російської федерації хвилиною мовчання.

З привітальними словами виступили почесні гості заходу:

Олександр Дубовой – директор Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Андрій Гожедрянов –  заступник начальника Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Ірина Янович – бронзова призерка Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї, заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ольга Іщенко – директор Гімназії імені Василя Барки Лубенської міської ради Полтавської області.

Після виступу почесних гостей настала черга теоретичної частини семінару-практикуму, присутні ознайомилися за допомогою відео презентацій з фізкультурно-оздоровчим заходом серед учнів “Cool Games”, зокрема з його історією, концепцією, правилами, спортивною та культурної складовою, як відбувається командноутворення та змагальна складова. Окремо розглянули естафети, розв’язали їх правила та організацію проведення.

Після технічної перерви перейшли вже до практичної частини, де учні були поділені на команди, а студентська молодь на суддівські бригади. І далі разом опановували такі естафети, як “Гулівер”, “Біатлон – варіант 2”, “Флеш”, “Ткач”, “Не поспішай, щоб встигнути”, “Хватько”, “Черепаха”, “Конвеєр – варіант 1”, “Ягоди” та “Переправа”.

Наприкінці практичної роботи всі охочі перейшли до обговорення пройденого матеріалу, поділились враженнями, емоціями і думками.

Захід проводився з метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти, заохочення учнівської молоді долучатись до занять фізичною культурою і спортом, збільшення рухової активності та адаптування до здорового способу життя, виховання почуття патріотизму, стимулювання творчої та соціальної активності та подальшого гармонійного фізичного та психологічного розвитку, добробуту учнів, а також пактичної підготовки до організації та проведення на всіх етапах змагань фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games».

По завершенні всі учасники отримали подарунки та солодощі від організаторів спортивно-пізнавального заходу.

Дякуємо за всебічну підтримку в організації заходу керівництву та педагогічному колективу Гімназії імені Василя Барки Лубенської міської ради Полтавської області.

За інформацією Навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту