Французькі різдвяні традиції

На кафедрі романо-германської філології відбувся культурно-інформативний захід, присвячений французьким різдвяним традиціям.

15 грудня на кафедрі романо-германської філології навчально-наукового інституту філології і журналістики відбувся культурно-інформативний захід, присвячений французьким різдвяним традиціям: святкуванню Різдва у Франції, Адвенту, символам Різдва, різдвяним ярмаркам, найцікавішим різдвяним туристичним маршрутам, традиційній французькій їжі.  Цей захід був проведений у рамках заходів «Різдвяний Адвент на кафедрі романо-германської філології».

Він був організований і представлений глядачам доцентом кафедри Шаповаловою Людмилою Всеволодівною та студентами першого курсу спеціальності 014 СО Мова і література (французька, англійська).

На заході були присутні викладачі та студенти, учні 11 класу Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області.

Протягом дійства присутні змогли насолодитися видами святкових французьких міст, розповідями про цікаві різдвяні заходи у Франції, які супроводжувалися яскравими зображеннями. Створенню атмосфери свята сприяли пісня у виконанні студента 1 курсу Фундук’яна Яромира і перегляд мультфільму французькою мовою. А кінцевим акордом стала французька музична композиція у супроводі відео з святковими феєрверками.

Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики