Всеукраїнський круглий стіл

Відбувся Всеукраїнський круглий стіл в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як».

12 грудня 2023 року за участю Міністерства освіти і науки України та ініціативою Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди відбувся Всеукраїнський круглий стіл в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як» на тему «МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВЯ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ СЬОГОДЕННЯ». Співорганізаторами заходу виступили: Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (кафедра спеціальної освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології); КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти»; Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка; Уманський державний педагогічний інститут імені Павла Тичини; Харківський національний медичний університет.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ:

1. Збереження ментального здоров’я, психосоціальна підтримка та психолого-педагогічний супровід в межах освітнього простору.
  2. Підвищення обізнаності учасників освітнього процесу щодо оцінки власного психоемоційного стану, потенційних ризиків для ментального здоров’я, дієвих методів їх вирішення.
  3. Ментальне здоров’я в контексті психологічної та фізичної реабілітації.
  4. Техніки самодопомоги та підтримки інших, що базуються на доказових методиках піклування про ментальне і фізичне здоров’я.
  5. Підготовка фахівців в галузі освіти з базовими навичками першої психологічної допомоги у сфері ментального здоров’я.

З вітальним словом як член оргкомітету виступила в.о завідувачки кафедри спеціальної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент І.О. Григор’єва.   У рамках напрямів роботи круглого столу кандидат психологічних наук, доцент    А.Ю. Мухіна прослухали доповідь на тему: «Психологічна допомога при емоційному вигоранні батьків, які мають дітей з особливими освітніми потребами».

Щиро дякуємо організаторам, співорганізаторам  та всім учасникам за плідну роботу. Бажаємо подальших успіхів і наукових звершень!

За інформацією НН ІПП