«16 днів проти насильства» в коледжах

Щорічно викладачі, співробітники та здобувачі освіти Фахового та Старобільського фахового коледжів ЛНУ імені Тараса Шевченка беруть участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

Мета акції – проінформувати як найбільше людей щодо форм насильства, методів боротьби та протидії насиллю у суспільстві.

У рамках цієї акції до стін нашого коледжу завітали спеціалісти Лубенського міського центру соціальних служб. Під час цієї зустрічі фахівці центру ознайомили студентів з важливою та корисною інформацією щодо насилля, його форм та методів подолання й попередження. Обговорили зі студентами причини виникнення насилля у молодіжному середовищі. Спеціалісти ЦСС подарували студентству коледжу цікаві інформаційні буклети.

Скажемо насильству – НІ!

ВСП «Фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»