16 днів проти насильства

Учасники освітнього процесу ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ ЛНУ імені Тараса Шевченка» долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Із 25 листопада по 10 грудня 2023 року тривала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої було привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок тощо.

Сьогодні, коли Україна веде запеклу війну з російською федерацією за своє існування, може здатись, що тема домашнього насильства та заходи, присвячені цій темі, не на часі й є проблеми більш важливі, однак це не зовсім так. У ході повномасштабної війни з росією рівень стресу, стан знервованості та емоційності у громадян зростає, що часто виливається у сімейні сварки з близькими та рідними, які нерідко переростають у насильство.

Тож, упродовж шістнадцятиденного періоду учасники освітнього процесу ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» отримали  інформацію, як можна захистити себе і куди, у разі потреби, звернутися за допомогою.

Разом із тим, у рамках акції в коледжі було проведено низку заходів: малювання тематичних плакатів, листівок та малюнків, тематичні заходи і зустрічі. 7 грудня відбулася година спілкування «Мій вибір: життя без насильства», основна мета якої – збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити соціальний простір, вільний від насильства, не допускати його прояви та комплексно реагувати.

Акція «16 днів проти насильства» – це можливість ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства та продовжити процес створення безпечного простору для життя.

ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ ЛНУ імені Тараса Шевченка»