«Національний тиждень читання»

Едвайзерська година із здобувачами освіти НН ІПП у межах всеукраїнської акції «Національний тиждень читання».

У межах Всеукраїнської акції «Національний тиждень читання» викладачами кафедри початкової освіти  була організована зустріч здобувачів освіти 1 курсу спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» з членкинею Луганського осередку Національної спілки журналістів України, Творчої спілки журналістів Кременчуччини НСЖУ, спілки письменників Кременчука, переможницею Національної спілки журналістів в номінації «Визнання», а також обласних творчих конкурсів Оксаною ГРИНИЧЕНКО (псевд. Мирослава УКРАЇНСЬКА).

Письменниця для наших студентів і викладачів презентувала свою першу книгу, яка вийшла друком у 2023 році під назвою «ДУМКИ, ЩО ЛЯГЛИ НА ПАПІР», де кожне речення, рядок, ім’я – справжня історія людей, які пережили перші дні, місяці повномасштабного вторгнення на українську землю російських окупантів, а деякі персонажі й досі перебувають у важкому емоційному стані від болю, загублених рідних і друзів, від нерозуміння  сенсу подальшого життя… Так, сама Мирослава двічі вимушена переселенка з Луганської області, починаючи з 2014 року, яка за ці майже 10 років війни та за свою журналістську діяльність побачила і поспілкувалась з сотнею людей різної долі, з різним особистісним ставлення до життєвих подій, з десятками волонтерів, військовими. Тож ці картини, описи, емоції, хвилювання, сльози були викладені на сторінках цієї книги і повністю пронизані вірою в Перемогу.

Після презентації присутні поставили автору цікаві питання, таким чином кожен мав змогу детальніше дізнатися про біографію письменниці та її творчий шлях з перших вуст, а також побажали їй нових творів, здійснення всіх творчих задумів, світового визнання її професійної і письменницької діяльності.

За інформацією НН ІПП