Відкрита лекція для здобувачів освіти за спеціальністю 054 «Соціологія»

Нещодавно відбулася відкрита лекція для здобувачів освіти спеціальності 054 «Соціологія».

На лекції кандидат соціологічних наук, доцент кафедри філософії та соціології Верховод Л.І. розповіла щодо ключових аспектів написання кваліфікаційних робіт для всіх освітніх рівнів. З учасниками лекції вона розглянула методологічні підходи та важливі етапи дослідження, спрямовані на досягнення високих стандартів у сфері соціологічного аналізу.

Лектор акцентувала увагу на важливості ретельного вивчення теоретичної бази, що допомагає студентам усвідомити сутність предмету дослідження. Зокрема, було наголошено на необхідності правильного формулювання наукового питання та вибору методів, які найефективніше вирішать дане завдання.

Лілія Іванівна  також поділилася цінними порадами щодо оформлення та структуризації робіт, враховуючи специфіку соціологічних досліджень. Учасникам лекції було роз’яснено як правильно аналізувати отримані дані та формулювати висновки, що відіграють ключову роль у науковому дослідженні.

Захід став платформою для взаємодії та обміну досвідом між викладачем і студентами, стимулюючи їх до більш глибокого розуміння соціологічних аспектів та розвитку навичок наукового підходу в написанні кваліфікаційних робіт у галузі соціології.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук