Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» триває…

Здобувачі освіти НН ІПП  продовжують активно брати участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» в різних містах України.

5 грудня 2023 року здобувачка 2 курсу денної форми навчання спеціальності 231 «Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» Альона Кузнєцова, тренерка Молодіжної тренерської мережі ГО Ла-Страда Україна, провела інтерактивний тренінг «Протидія булінгу в учнівському середовищі» у м. Хмельницький. Захід було проведено для учнів 6-х класів ліцею №6 імені Назара Макаренка, в результаті якого учасники мали можливість ознайомитися з поняттями «булінг», видами та проявами булінгу, сформувати негативне ставлення до цього негативного явища в дитячому середовищі, ознайомитися з механізмом реагування та звернення у ситуації булінгу.

Також, в цей день здобувачка освіти 2 курсу заочної форми навчання  Ольга Кожан, яка до того ж є фаховим соціальним працівником в проєкті «CПІЛЬНО. Соціальні послуги», що впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ), провела інформаційно-роз’яснювальну роботу серед найменших відвідувачів дитячої точки Спільно в Погребищенській територіальній громаді Вінницької області.

У ході зустрічі учасникам було роз’яснено про різноманітні види насильства, причини  виникнення та їх наслідки,  як для постраждалого, так і для правопорушника,  шляхи запобігання проявам  домашнього насильства тощо.

Таким чином, основна мета таких заходів – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. А для наших здобувачів – це відпрацювання професійних навичок просвітницької діяльності.

За інформацією навчально-наукового інституту педагогіки і психології