Робоче засідання журі

5 грудня в Лубенській міській громадській організації інвалідів “Ветерани Чорнобиля” відбулося робоче засідання журі.

Журі оцінювало роботи у художньому конкурсі “ЧОРНІ КРИЛА БІДИ” з нагоди 14 грудня – Дня вшанування ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та визначалося з переможцями.

У складі журі брали участь і представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, а саме:

• Продан Ірина Володимирівна – в.о. директора НН ІМ, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Трегубов Костянтин Юрійович – кандидат архітектури, доцент, член Національної спілки архітекторів України, викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;
  • Крутько Олена Миколаївна – директор відокремленого структурного підрозділу «Старобільський фаховий коледж» Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», кандидат педагогічних наук;
  • Дончик Валентина Миколаївна – практичний психолог соціально-психологічної служби ВСП «Старобільський фаховий коледж».

Високопрофесійні фахівці ЛНУ імені Тараса Шевченка вже не вперше беруть участь, як члени журі, у конкурсі малюнку на чорнобильську тематику, в якому також приймають участь студенти університету та його підрозділів.

Мета проведення заходу – вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, виховання у молоді патріотичного почуття та увіковічнення подвигу ліквідаторів.

Журі визначилося з переможцями. Результати конкурсу дитячого малюнку «Чорні крила біди» будуть оприлюднені 12 грудня 2023 року.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка